novosti
veći normal manji

Hrvatska izgubila od Ukrajine u polufinalu EP, u subotu borba za broncu protiv BIH

10. studenog 2017.

HRVATSKA reprezentacija u sjedećoj odbojci poražena je u polufinalu Europskog prvenstva u Poreču od Ukrajine s 3:1 (16:25, 25:15, 25:16, 25:18), pa tako naši odbojkaši idu u borbu za broncu.

Hrvatska je osvojila prvi set i povela s 1:0, ali su u nastavku Ukrajinci ipak preokrenul i s tri vezana seta stigli do pobjede. Najbolji kod Hrvatske u dvoboju s Ukrajincima bio je Ivan Ćosić s 22 poena, a kod Ukrajinaca Bitčenko s 14.

Utakmica za broncu Hrvatska - BIH počinje u subotu u 12 sati, a nakon čega slijedi finale u obje konkurencije. I u ženskoj konkurenciji u finalu se sastaju Ukrajina-Rusija, dok su naše odbojkašice porazom od Njemačke (0-3) završile na devetom mjestu.